Çözüm Ortakları

Altier Akademi olarak dünyanın en iyi profesyonel ürün ve teknoloji markalarıyla çözüm ortaklığı yapmaktayız. Bu işbirlikleri ile eğitim ve hizmet kalitemizin en üst seviyede olmasını sağlamaktayız.

Teknoloji alanında; Apple, Adobe, Gerber Accumark ve Juki markalarının ürünleri ile alt yapımızı kurarak en iyi teknoloji ve dijital çözümleri öğrencilerimize sunuyoruz.

Moda eğitimlerimizde; Fashion TV işbirliğimiz ile birçok projeler gerçekleştiriyoruz ve öğrencilerimizin çalışmalarının dünya çapında duyurulmasını sağlıyoruz.

Aynı zamanda dünyaca ünlü Kennett & Lindsell Ltd. markasının prova mankenleriyle öğrencilerimize eşsiz deneyimler sunuyoruz.

Güzellik Uzmanlığı – Kuaförlük – Makyaj ve Kalıcı Makyaj eğitimlerimizde; Skeyndor, Christian Dior Backstage, NARS, MAC, Kryolan, NYX, Wella Professionals, System Professionals, Sebastian Professionals dünyaca ünlü profesyonel ürünlerini kullanıyor ve öğrencilerimizin en iyi ürünler ile uygulamalar yapmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin daha sosyal, konforlu ve kaliteli zaman geçirebilmeleri için akademimizin içerisinde Starbucks ile işbirliğimiz bulunmaktadır.