Kütüphane

Üyelik ve Kullanım Koşulları

Moda ve güzellik sektörü ile ilgili olarak her türlü bilgiyi sahipleri ile buluşturmayı amaç edinen Altier Akademi Kütüphanesi, bünyesinde barındırdığı geniş kitap ve süreli yayin koleksiyonu ile eğitmen ve öğrencilere ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Kütüphane bünyesinde; moda, moda tarihi, çizim ve tasarım, tekstil, sanat, sanat tarihi, moda yönetimi, pazarlama yönetimi, güzellik, kuaförlük, makyaj, kalıcı makyaj ve kozmetik alanlarında yerli ve yabancı çeşitli kaynakların yanında, öğrencilerin etkileşimde bulunabileceği dergi, akademik ve online yayınlar ile güncel kitaplar da bulunmaktadır.

Eğitim programlarının teorik altyapısını uygulamaya dayalı projeler ve pratik bilgiler ile desteklemeyi amaç edinen Altier Akademi, sahip olduğu teknolojik altyapı ile eğitime katılan öğrencilerine ve mezunlarına kaynak araştırmalarını online kütüphane kataloğu üzerinden yürütebilmelerini sağlamaktadır.

Kütüphanedeki kitap ve süreli yayınlar ücret karşılığı tarama, çoğaltma ve kopyalama hizmetleri de verilmektedir. Kütüphanemizdeki kitap ve süreli yayınlar ödünç alınamamaktadır.

Pazartesi - Salı - Çarşamba- Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar günlerinde 09:30 - 18:30 saatlerinde açıktır. Resmi tatiller ve dini bayramlarda kapalıdır.

 

BİZ SİZİ ARAYALIMLÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ